Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Ze by to bylo tim ze uz proockovali (1.davkou) 10 milionu lidi, z toho vetsina ve skupine vulnerable,co? A proc byl prvni radek s poctem vakcin prehlednut a vytazena pouze klesajici cisla? Vytrzeno z kontextu schvalne? Odpeved je jednoznacna. Ockovani. Full stop.


screenshot-20210202-173717-firefox.jpg

0 Citovat

Bic bozi: radim Ti řídit se vlastni radou :)))

0 Citovat

Pár dní po první dávce nemá vakcina na imunitu a tím pádem na tato klesající čísla, včetně hospitalizací, vůbec žadný vliv. Imunita je vytvořena až několik týdnů po DRUHÉ dávce, což nesplňuje v UK prakticky nikdo.

0 Citovat

Napr. 17.1. uz bylo naockovano první dávkou vic než 4 mil. lidi, to asi není pár dní...

A tuhle jistotu o tom, kdy se vytváří imunita jsi získal kde? Mas nějaký zdroj? Co ja vím, tak ani tam, kde se ockuje celkem dost zatím nejsou relevantní, pouze predbezne studie od kdy je clovek chranen, ale pokud mi něco uniklo, rad se nechám poučit.

0 Citovat

Tak bylo by pěkné, kdyby očkování tak rychle fungovalo.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Asi se zkusim prihlasit na Inviu ,ti se 100 % vetrou s chatovym dotazem s cim mi muzou pomoct -))  pak to sem hodim jak jsem pchodil - ))  

Ted si jdu ale napre na to koupit pivo , bohuzel jen  Prazsky lager  4 pixle 0.5l  za  5 euro , nebo Karpatske  za 5.50  lahvac Tyskeho je za 1.60  na  Cesky lahvac  treba Plzen nebo Ceskobudejovicky Budvar  ,bych musel jet 20 km  a mam jet jenom 5 ,ale to bych zmaknul i bez pokuty ,  ale za to uz chteji 2.50 za 0,5l za jedeno  to uz jako skrblik nedam -))

 

Bohužel to musím udělal stejně. Zlikviduji lahváče Odra z Bohumína, které jsem si dovezl z výletu do Polska. Na žal. Tyhle fantazmagorie z mzv se jinak přežít nedají. 

 

0 Citovat

Chytremu napovez, na Nuny ser. Eremi - data jsou z Izraele, UK to follow.

0 Citovat

"In the first early report, Clalit, Israel’s largest health fund, compared 200,000 people aged 60 or over who received a first dose of the vaccine to a matched group of 200,000 who had not been vaccinated yet. It said that 14 to 18 days after their shots, the partially vaccinated patients were 33 percent less likely to be infected.

At about the same time, Maccabi’s research arm said it had found an even larger drop in infections after just one dose: a decrease of about 60 percent, 13 to 21 days after the first shot, in the first 430,000 people to receive it."

Zdroj NY Times

0 Citovat

Plus jeste vyraznejsi snizeni sance na trubku na ARO a rakev. Jiz po tydnu po prvni davce. Zdroj tamtez.

0 Citovat

Jj hodil jsem sem data z Izraele,jelikož jen tam mají asi relevantne velké skupiny a dostatečný časový odstup uz nyní,aby udělali aspoň prvotní analýzy.

0 Citovat

Ono je to nejvetsi prospektivni multicentricka studie, bohuzel z etickych duvodu nelze dvojite zaslepit a muzes srovnavat jen ty co jsou ockovani s temi co teprve ockovani budou. Ovsem i tak jsou a budou data jasna. V CR mozna bude velka skupina neockovanych. UZIS bude cennym svetovym zdrojem dat.

0 Citovat

Ano pánové. Rovněž jsem to četl, ale když někdo chce věřit, že se nic vlastně neděje a vláda ho chce uvěznit navždy v ČR, tak ten podobné zdroje nečte a na argumenty neslyší. Prostě si mele tu svoji písničku. 

0 Citovat

Co liješ?

0 Citovat

eremi napsal(a):

Napr. 17.1. uz bylo naockovano první dávkou vic než 4 mil. lidi, to asi není pár dní...

A tuhle jistotu o tom, kdy se vytváří imunita jsi získal kde? Mas nějaký zdroj? Co ja vím, tak ani tam, kde se ockuje celkem dost zatím nejsou relevantní, pouze predbezne studie od kdy je clovek chranen, ale pokud mi něco uniklo, rad se nechám poučit.

Je celkem logicke ,ze po prvni davce  tezko bude nejaka podstatna imunita ,pokud se budeme vubec o podstatne imunite bavit, protoze uz je dokazano ,ze i naockovany se muze nakazit ,na to neni treba cist zadnou studii  a uz vubec ne s takove zeme jako je Izrael 

Rekneme ze se bude  brat do uvahy  doporuceni  vyrobce  naockovani pak po 28 dnech druhe  a pak 14 dnu  omezeni ,tak teprve po 6 tydnech se da o jakesi pofiderni imunite neco rikat ,za predpokladu.ze to svinstvo organismus neinfikuje ,rekneme ze ne  

Ale tak jak pise Nuny  druhou davku nema vetsina lidi v sobe ,pochopitelne az na papalase a kdovi co ti maji v sobe  s jejich pristupem nocnich party  v podpalubi ...Treba nejake placebo  jen aby nahnali lidi na ockovani a predvedli se jak jdou prikladem 

0 Citovat

Právě jsem zjistil, že blbost může fyzicky bolet.

0 Citovat

@ Ahmade vitam ,dlouho jsi se neozval , uz jsem tu  odpoved s live chatu na Invii sem hodil  radeji odpovedeli neutralne a vseobecne , ale Simane uz se jiste teteli blahem, jak bude lifrovat na Mallorcu penzisty  Maxama  

0 Citovat

Tohle už je na hraně svépravnosti :D 

0 Citovat

Babise ? Nebo Zemana ? Nebo snad Blatneho  ,,jeho podpis tam pod tim cestovnim opatrenim  z 5.2.je   a rimska I. 2 az 4. a   5. s tim tim ze na I.2 -I.4 se opatreni nevztahuji na  xxx a pismeno e ) 

O vakcine no comment  ale kdyby nahodou tak tohle 

https://cnn.iprima.cz/covid-radi...2102021643

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Imunita je vytvořena až několik týdnů po DRUHÉ dávce, což nesplňuje v UK prakticky nikdo.

To je lež. Imunita je po pár týdnech od PRVNÍ dávky, nany.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Babise ? Nebo Zemana ? Nebo snad Blatneho  ,,jeho podpis tam pod tim cestovnim opatrenim  z 5.2.je   a rimska I. 2 az 4. a   5. s tim tim ze na I.2 -I.4 se opatreni nevztahuji na  xxx a pismeno e ) 

O vakcine no comment  

Tohle tady ocituju jen proto, abych to tady "zvěčnil", kdyby náhodou to třeba někdo smazal, protože tohle je teda na Chocholouška...

0 Citovat

A kdyby tomu tak bylo ,proc se ockuje druha davka ? 

0 Citovat

Toto uz je chlapci moc :)

0 Citovat

Zrovna si říkám, jestli jsem si neměl něco šňupnout, abych to tady pochápal :))))

0 Citovat

eremi jen tam dej tech 9 mrtvych  ve Spanelsku po prvnim ockovani,.....

0 Citovat

Jako sorry, ale tohle už je moc, když už si člověk myslí, že ho nic nepřekvapí, tak vždy přijde ještě lepší perla

0